неділя, 30 вересня 2018 р.

До 100-річчя В.О.Сухомлинського

"Педагог повинен бути річкою, в якій зливаються гаряче серце і холодний розум, він повинен не допускати поспішних, непродуманих рішень - це одна з вічних характеристик педагогічної майстерності. Не буде цього, тоді всі знання педагога перетворяться в непотріб. Вихователь, як творець людини з ранніх літ, особливо повинен це знати, бо виховання дошкільника - це творення майбутньої дорослої людини, вихованець - дзеркало вихователя".  В.О.Сухомлинський
З метою популяризації, вивчення та впровадження у навчально-виховний процес педагогічної спадщини педагога-гуманіста, у рамках відзначення 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського, в Плетеноташлицькому ЗДО «Берізка» вихователями було проведено ряд цікавих заходів:

субота, 22 вересня 2018 р.

День Миру!


Щорічно 21 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Ось і в нашому садочку ми відзначили це свято. Дітки старшої групи намалювали малюнки нетрадиційним способом: малювання долоньками, «Голуб Миру». Миру вам, на всій землі, і нехай кожен день буде присвячений тільки йому!







неділя, 16 вересня 2018 р.

Тиждень дорожнього руху

 Не змінюючи традицій другий тиждень вересня ДНЗ «Берізка» присвятив правилам дорожнього руху. Для новачків садочка це стало знайомством з дорожніми знаками, світлофором та правилами поводження на дорозі.  А вихованцям старших груп закріпленням вивченого протягом   минулих років.

  Робота була складена так, щоб дітям було цікаво та повчально.  Отримані знання діти закріпили під час  занять, рухливих та дидактичних ігор, моделювання  дорожніх ситуацій, розваги «Зелений вогник».  А на завершення тижня діти переглянули мультфільм « Уроки безпеки тітоньки Сови з правил дорожнього руху».

пʼятниця, 7 вересня 2018 р.

Консультація для батьків. "Вплив комп'ютера на здоров'я дитини"


Ми живемо в час небувалого злету інформаційних технологій. Ми отримуємо інформацію завжди, коли читаємо книжки, слухаємо радіо, дивимось телевізор, спілкуємося між собою. Завдяки технічному прогресу виникли нові засоби комунікації, тобто засоби спілкування, а разом з ними – і нові цінності. Першим проривом у цьому напрямку стала книга, пізніше – періодичні друковані видання, потім – телеграф, радіо, телебачення і, нарешті, Інтернет.
З дитинства нас привчали до того, що не можна довго дивитися телевізор або сидіти біля комп'ютера - "Очі зіпсуєш!", "Сколіоз заробиш!", "Жахіття потім снитися будуть!". Яких тільки страшних історій нам не розповідали, аби прогнати від джерела задоволень. І ось тепер вже наші діти просиджують вечори біля монітора, а ми турбуємося про їхні очі та спини. Але чи такий страшний цей звір? Чи справді робота за комп'ютером шкодить здоров'ю? - Спробуємо розібратися.